strona_główna
 
o_firmie
konfigurator_ogrodzenia
wycena_ogrodzenia
nasze_realizacje
kontakt
e-mail
 
 

Co możemy Państwu zaoferować...

 
 

O technologii.

Nasze ogrodzenia są produkowane z cementu o najwyższej jakości. Materiał do wyrobu elementów wykonujemy we własnym węźle betoniarskim, co pozwala na dokładne wymieszanie składników.
Wszystkie elementy betonowe są zbrojone i parowane. Konstrukcje zbrojeniowe są dokładnie dopasowane do wzoru, a następnie spawane. W procesie technologicznym wykorzystujemy drut stalowy.
Gotowe elementy sprzedawanego przez nas ogrodzenia są koloru szarego. Dodatkowo można je pokryć specjalną farbą emulsyjną do zastosowań zewnętrznych, co daje niezliczone ilości kombinacji w zależności od Państwa upodobań.

O trwałości.

Zastosowanie betonu do produkcji ogrodzenia czyni je niezwykle trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne.
Klasa wykorzystywanego betonu posiada potwierdzoną wieloletnią gwarancję. Dodatkowo ogrodzenia betonowe nie wymagają żadnej konserwacji, co czyni je bardzo tanimi.

O montażu.

Konstrukcja naszych ogrodzeń umożliwia szybki i łatwy montaż, zarówno przez naszą grupę jaki i we własnym zakresie. Słupki posiadają specjale wyżłobienia na płyty , które się wsuwa nie używając żadnych dodatkowych materiałów.
Decydując się na naszą usługę montażu zyskują Państwo dodatkową gwarancję na solidność wykonanej usługi. Posiadane przez nas doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt ( maszyna do wiercenia otworów, agregat prądotwórczy, betoniarki itp.) pozwala nam realizować nawet największe zamówienia w bardzo krótkim czasie.
W przypadku zamawiania usługi montażu ponosimy wszelkie koszty związane z transportem maszyn oraz wykorzystujemy własne, przywożone materiały budowlane ( cement, żwir, tłuczeń).

O transporcie.

Nasza firma dysponuje samodzielnym transportem. W bardzo konkurencyjnych cenach możemy zaproponować Państwu dowóz ogrodzenia wraz z rozładunkiem w wyznaczonym miejscu. 
  o firmie | oferta | konfigurator | wycena | realizacje | galeria | kontakt